Urząd Gminy Nowe Ostrowy

mapa gminyPod adresem http://noweostrowy.e-mapa.net/ uruchomiony został System Informacji Przestrzennej Gminy Nowe Ostrowy. Jest to tak zwany portal mapowy. Umożliwia on każdemu internaucie uzyskanie podstawowych wiadomości o gruntach i adresach na terenie Gminy Nowe Ostrowy oraz umożliwia przeglądanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla konkretnego numeru działki. Portal zawiera szczegółowe informacje o ewidencji gruntów i numeracji porządkowej posesji. W pewnym zakresie skali można również korzystać z ortofotomap, czyli zdjęć satelitarnych. Dostępne są funkcje wyszukiwania adresów i obiektów użyteczności publicznej.

Oprogramowanie korzysta z technologii internetowej i pracuje w środowisku przeglądarki internetowej. Oznacza to, że nie jest wymagana instalacja żadnego dodatkowego oprogramowania, a jedynie komputer podłączony do internetu. Serwis powinien poprawnie działać w każdej z popularnych przeglądarek internetowych.

Wejście do portalu można uzyskać przez link http://noweostrowy.e-mapa.net/ oraz za pomocą kliknięcia w baner znajdujący się z prawej strony.