Urząd Gminy Nowe Ostrowy

Mając na uwadze zagrożenia powodowane rozprzestrzenianiem się koronowirusa SARS-CoV-2, dbając o bezpieczeństwo interesantów od dnia 25 maja 2020 r. do odwołania obsługa interesantów Urzędu Gminy Nowe Ostrowy jest realizowana na podstawie poniższych zasad:
1.Urząd Gminy Nowe Ostrowy przyjmuje interesantów w celu wykonywania zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom.
Jeżeli Państwo nie mają potrzeby osobistej wizyty w urzędzie gminy prosimy o załatwianie wszelkich spraw urzędowych telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
2. Prosimy o zachowanie szczególnych środków ostrożności min.
• dezynfekcja rąk po wejściu do budynku Urzędu Gminy (dozownik z płynem znajduje się przy drzwiach wejściowych po prawej stronie), zakrywanie ust i nosa poruszając się po Urzędzie Gminy (noszenie maseczki);
3.W celu zachowania ciągłości funkcjonowania urzędu, informujemy, że w głównym wejściu do budynku znajduje się skrzynka na korespondencję. Skrzynka opróżniana jest od poniedziałku do piątku do godz. 8.00 dnia następnego. Data wpływu będzie równoznaczna z datą pozostawienia korespondencji w skrzynce.