Urząd Gminy Nowe Ostrowy

GOPS GMINY NOWE OSTROWY OD 29 MARCA 2021 r. WSTRZYMUJE BEZPOŚREDNIE PRZYJĘCIA INTERESANTÓW DO ODWOŁANIA
Wstęp do Ośrodka możliwy będzie jedynie w wyjątkowo uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym umówieniu się z właściwym pracownikiem merytorycznym. Interesanci będą mogli wejść do Ośrodka. Prosimy o wchodzenie pojedynczo, pozostałe osoby winny w odpowiedniej kolejności czekać na zewnątrz, zachowując odpowiedni dystans.
Telefony do kontaktu:

  • Kierownik GOPS oraz pracownicy socjalni 24 356 15 75
  • Dział świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego oraz świadczenia wychowawczego (500 + )  24 356 13 75

Wszelkie sprawy prosimy załatwiać drogą telefoniczną, mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), za pośrednictwem platformy e-Puap lub listownie. Korespondencję do Ośrodka należy zostawić w skrzynce znajdującej się na korytarzu.

Z uwagi na zbliżający się termin składania wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego (500+) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowych Ostrowach informuje, iż na korytarzu Ośrodka zostały wyłożone wnioski o w/w świadczenie oraz wzór jak poprawnie wypełnić wniosek. Jednocześnie z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną Ośrodek zachęca do składania wniosku za pośrednictwem:
• bankowości mobilnej swojego banku,
• poprzez portal emp@tia
• przez portal PUE ZUS
Szczegółowe informacje jak złożyć wniosek o świadczenie 500+ przez Internet kliknij TUTAJ
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Wprowadzone zasady służyć mają przede wszystkim bezpieczeństwu mieszkańców i klientów naszego Ośrodka, a także umożliwić zapewnienie ciągłości pracy gminnej administracji.