Urząd Gminy Nowe Ostrowy

100Mieszkańcy Gminy Nowe Ostrowy, po raz drugi zwracamy się do Państwa z apelem o pomoc dla naszej małej mieszkanki gminy Kornelii Szadkowskiej. Potrzebna jest krew dla Kornelii ponieważ dziewczynka choruje na białaczkę. Informujemy, iż w dniu 26 sierpnia 2020 r. do Urzędu Gminy Nowe Ostrowy dojedzie Ambulans z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Ambulans będzie podstawiony w godzinach od 11.00 do 13.00. Potrzebna jest deklaracja 30 osób chętnych do oddania krwi (można oddać każdą grupę krwi).  Prosimy osoby zainteresowane do zapisywania się na listę, która prowadzona jest w sekretariacie Urzędu Gminy. Prosimy o złożenie deklaracji osobiście w jednostce lub o kontakt telefoniczny pod nr 24 356 14 00 i 24 356 14 03.
Krew można również oddać w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym z dopiskiem dla Korneli Szadkowskiej – Szpital w Łodzi na ul. Spornej – VII oddział onkologii i hematologii dla dzieci.
Drodzy mieszkańcy prosimy o wsparcie 4 letniej Kornelii w jej chorobie poprzez oddanie krwi z góry dziękując za okazaną pomoc.