Urząd Gminy Nowe Ostrowy

Wieczor_koledTradycyjnie już Świetlica Środowiskowa przygotowała Koncert Kolęd, który odbył się w siedzibie placówki w dniu 28 grudnia 2013 o godz. 1700. Wśród pięknych, świątecznych dekoracji zabrzmiały kolędy i pastorałki w wykonaniu zespołu „Oktawa”, działającego przy Świetlicy Środowiskowej oraz chóru „A capella” z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Krośniewicach. Obydwa zespoły zaprezentowały zarówno tradycyjne kolędy i pastorałki, jak również wiele nowych współczesnych utworów związanych ze świętami Bożego Narodzenia.

Wśród wielu zgromadzonych widzów nie zabrakło przedstawicieli samorządu naszej gminy w osobach: Wójta gminy Nowe Ostrowy - p. Zdzisława Kostrzewy z małżonką, Przewodniczącego Rady Gminy – p. Mirosława Dębickiego z małżonką, Sekretarza gminy – p. Zbigniewa Ujazdowskiego i p. Elżbiety Jadczak - radnej obecnej kadencji. Miło nam było gościć również ks. Piotra Gumołowskiego –proboszcza parafii Imielno oraz członka Zarządu GK ZERiI w Ostrowach –p. Kazimierza Brożka. Na zakończenie koncertu Iwona Kobrzyńska i Angelika Szałwińska z towarzyszeniem zespołu „Oktawa” i chóru „A capella” tak wykonały „Kolędę dla nieobecnych”, że w niejednych oczach pojawiły się łzy. Po części muzycznej przyszedł czas na życzenia noworoczne i toast. Na wszystkich, którzy przybyli tego wieczoru do Świetlicy czekała herbata, kawa i coś słodkiego. Reszta spotkania, tak jak cały koncert, upłynęła w miłej, świątecznej atmosferze. 

Jeszcze raz kadra Świetlicy Środowiskowej i członkowie zespołu „Oktawa” dziękują wszystkim za przybycie i jednocześnie zapraszają na kolejne uroczystości.

Wieczor_koledWieczor_koledWieczor_koledWieczor_koledWieczor_koledWieczor_koled
Wieczor_koledWieczor_koledWieczor_koledWieczor_koledWieczor_koledWieczor_koled